Regulamin

Na stronie biznesoweinformacje.pl udostępnia się poniższe informacje, dalej nazywane regulaminem. Zawierają one informacje o polityce prywatności, warunkach korzystania ze strony i o samym regulaminie.

Postanowienia ogólne

 1. Osoby odwiedzające stronę biznesoweinformacje.pl są zobowiązane do zapoznania się z regulaminem.
 2. Zasady korzystania biznesoweinformacje.pl są określone w tym regulaminie. Określają one jak odbierać treści zamieszczone na stronie.
 3. Treści na biznesoweinformacje.pl są zamieszczone wyłącznie w charakterze informacyjnym.
 4. Nie jesteśmy brokerem lub dealerem w oparciu o Komisję Wymiany i Bezpieczeństwa lub innego organu regulującego. Właściciele strony biznesoweinformacje.pl nie mają licencji i kwalifikacji dotyczących porad inwestycyjnych. Zamieszczone na tej stronie wiadomości powinny być traktowanie jako reklama, bądź też jako treści edukacyjne albo informacyjne.
 5. biznesoweinformacje.pl to strona edukacyjna. Może zawierać reklamy albo odnośniki do innych stron internetowych, z których właściciel strony może otrzymywać wynagrodzenie albo inne profity, zależnie od ustalonych warunków.
 6. Treści jakie zostały zamieszczone na stronie to wyłącznie opinie i poglądy twórców portalu, interpretacja treści powinna być rozumiana właśnie w taki sposób. Zamieszczone treści na biznesoweinformacje.pl oraz zasoby są własnością właścicieli witryny. Zakazuje się rozpowszechniania, publikowania albo wykorzystywania treści strony. Jeżeli nastąpi naruszenie tych postanowień, administracja biznesoweinformacje.pl zastrzega sobie możliwość wszczęcia postępowania sądowego.
 7. Użytkownicy portalu biznesoweinformacje.pl podejmują samodzielne decyzje finansowe, a portal nie ponosi konsekwencji tych decyzji. Materiały zamieszczone na stronie portalu nie powinny być traktowane jako oferta lub rekomendacja.
 8. Użytkownik strony akceptuje, że inwestycje i handel to działania oparte na spekulacjach, niosące ze sobą ryzyko strat. Każdy użytkownik może stracić całość lub większość środków na koncie, nie powinien więc angażować się w działania finansowe bez pomocy wykwalifikowanego doradcy. Portal odradza użytkownikom ryzykowanie kapitału, na którego stratę użytkownicy nie są w stanie sobie pozwolić.
 9. Inwestycje w Forex, kryptowaluty, CFD, opcje binarne, instrumenty finansowe nie powinny opierać się na informacjach z niniejszej strony. Informujemy, że nie posiadamy licencji, ani rejestracji jako konsultanci lub doradcy. Zanim zainwestujesz sprawdź ostrzeżenie o ryzyku zamieszczonym na stronie brokera.
 10. Jeżeli ktoś chce inwestować w papiery wartościowe lub opcje binarne, to sam ponosi za to odpowiedzialność. biznesoweinformacje.pl nie ponoszą odpowiedzialności za straty pieniędzy przez inwestora.
 11. Publikowane na stronie komentarze użytkowników, w tym ich treść, stają się wiadomościami publicznymi. Użytkownicy ponoszą za nie odpowiedzialność i konsekwencje.
 12. Podajemy do wiadomości, że posiadamy prawo do usunięcia komentarzy:
  • Nie związanych z treścią artykułu.
  • Wulgarnych, obscenicznych i obraźliwych, bez względu na formę ich publikacji.
  • Niezgodnych z obowiązującym prawem.
  • Należących do kampanii politycznych, społecznych, reklamowych lub innych, bez udzielenia zgody przez administratora strony.
  • Będących spamem.
  • Posiadających awatar naruszający prawo lub dobre obyczaje.
  • Nieczytelnych i bezsensownych.
  • Zawierających dane osobowe osób prywatnych i dotyczących osób trzecich nie związanych z artykułem.
  • Zawierających dane prywatne jak np. adres.
  • Będące wiadomościami wyłącznie dla redakcji strony.
  • Propagujących spożycie alkoholu, środków odurzających i narkotyków.
  • Obrażających osoby publiczne lub obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby.
 13. Zastrzega się prawo do modyfikacji plików naruszających regulamin.
 14. Serwis zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany postanowień regulaminu w każdej chwili, ze skutkiem natychmiastowym od chwili ich publikacji.

Odpowiedzialność serwisu

 1. Każda z osób odwiedzająca biznesoweinformacje.pl jest zobowiązana do zapoznania się z regulaminem strony.
 2. W treści strony mogą być osadzone linki do programów partnerskich, z których autor strony może czerpać zyski.
 3. Każdy link umieszczony na stronie powinien być traktowany jako reklama. Właściciel portalu nie bierze odpowiedzialności za treści, znajdujące się na innych stronach, na które może stać przekierowany użytkownik.
 4. Na stronie biznesoweinformacje.pl mogą być promowane firmy i instytucje finansowe, z których właściciel strony może pozyskiwać profity.
 5. Wszelkie informacje na stronie maja charakter informacyjny, nie są sugestią do wykonywania jakichkolwiek transakcji w obrocie instrumentami finansowymi albo innymi formami inwestycji.
 6. Informacja na stronie nie powinny być traktowane jako rekomendacja dotycząca instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców.
 7. Zamieszczone na portalu informacje nie powinny być nierozumiane jako doradztwo prawne lub finansowe.
 8. Użytkownik korzystający z zasobów strony strony oświadcza, że zapoznał się i zrozumiał zasady działalności i odpowiedzialności obowiązujące na biznesoweinformacje.pl.
 9. Właściciel strony nie bierze na sobie żadnej odpowiedzialności za:
  • Podjęte przez użytkownika lub osoby trzecie decyzje inwestycyjne oparte na wiedzy w serwisie.
  • Straty powstałe z inwestycji opartych na rekomendacjach, prognozach lub tym podobnych wiadomościach zaczerpniętych z serwisu.
  • Za rzetelność, prawidłowość i sposób jak w działają portale lub instytucje, do których odnoszą się linki serwisu.

Prawa autorskie

Treści zamieszczone na biznesoweinformacje.pl są chronione prawem autorskim. Informacje typu zdjęcia, opisy, katalogi, materiały informacyjne lub inne treści są własnościowa strony biznesoweinformacje.pl. Wykonywanie ich kopii oraz dystrybucja bez gody autora są zabronione.